Čoven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horori

4 posters

Čoven :: Čoven :: Film

Go down

Horori Empty Horori

Postaj by darkie čet srp 02, 2009 11:48 am

Preporučite najdraži horor, raspravljajte o istim te podijelite iskustva (i strahove). Laughing
darkie
darkie
Administratorica

Female
Broj postova : 1268
Age : 34
Lokacija : Bihać,BiH
Hobiji : Trbušni ples :)
Najdraža knjiga : New Moon
Registration date : 18.08.2008

[Vrh] Go down

Horori Empty Re: Horori

Postaj by Tanchy čet srp 16, 2009 4:00 am

Iako baš i ne volim horore, ipak volim tu i tamo pogledati koji, onako malo, za adrenalin. Laughing
Zadnji baš kojeg se dobro sjećam da sam gledala je bio Sirotište, gledala u kinu. Film mi se u biti svidio, dobar je. I na španjolskom je. Smile Neću vam spoilati radnju. Razz
A i sad već dugo nisam gledala neki, a i nije da sam neki znalac kaj se horora tiče, pa bih htjela preporuku za neki dobar(pod dobar ne mislim ono, mnogo straha i krvi i neznam čega sve ne, nego objektivno kvalitetan xD). Smile
Tanchy
Tanchy

Female
Broj postova : 266
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow
Najdraža knjiga : LOTR, HP, Twilight saga
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Horori Empty Re: Horori

Postaj by Chibi čet srp 16, 2009 6:50 pm

najstrašniji su hororci bez krvi Shocked
dugo nisam gledala hororce...iako mi je to najdraža vrsta filma
najdraži su mi japanskih jer od tih se zas***m Embarassed ... živciraju me američke prerade japanskih...a većina poznatih hororaca su baš to
Chibi
Chibi

Female
Broj postova : 212
Age : 32
Lokacija : Harajuku, Tokyo, Japan.. (a inaće zagreb, Hrvatska)
Hobiji : Napastovanje azijata i svega ostaloga što hoda
Najdraža knjiga : Memoirs of a geisha, Vampire kisses...
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Horori Empty Re: Horori

Postaj by Unwritten sub srp 18, 2009 6:33 pm

Tanchy je napisao/la:Iako baš i ne volim horore, ipak volim tu i tamo pogledati koji, onako malo, za adrenalin. Laughing
Zadnji baš kojeg se dobro sjećam da sam gledala je bio Sirotište, gledala u kinu. Film mi se u biti svidio, dobar je. I na španjolskom je. Smile Neću vam spoilati radnju. Razz
A i sad već dugo nisam gledala neki, a i nije da sam neki znalac kaj se horora tiče, pa bih htjela preporuku za neki dobar(pod dobar ne mislim ono, mnogo straha i krvi i neznam čega sve ne, nego objektivno kvalitetan xD). Smile

Ja sam isto nedavno gledala Sirotište... Laughing Mislim,film nije loš.Meni je strašan zato jer se radi o maloj djeci. Laughing
Moje frendice su cijelo vrijeme bile us***e,a i kraj nisam točno shvatila jer sam stalno morala prekidati Rolling Eyes
Spoiler:
Inače,horore ne gledam skoro nikad,a kad se desi da pogledam onda,naravno,ili moram stopirati svake dvije sekunde da se cure oko mene saberu od straha,ili gledam sama jer si pokrivaju glave s jastucima Laughing A sama ne volim gledati.
Sjećam se da kad sam gledala Legendu o gradu tame 3 mjeseca sam sanjala odvratnu zubić vilu kak mi hoda po zidu u sobi,tako sam se bojala !
Npr.horor The Village uopće nije neki horor,kraj mi je tako bezvezan Rolling Eyes ako ste gledali.Strašno mi je bilo jedino to što je ona cura bila slijepa i sama morala prelazit šumu..Laughing
A da,još jedan horor sam nedavno s bratom gledala : The eye ( čini mi se da je to prerada japanskog ili ? ) gdje glumi Jessica Alba.Film nije loš ( nisam gledala japansku verziju tako da ne mogu usporediti koji mi je bolji ),strašan je i slažem se Iva s tobom da su najstrašniji horori bez krvi.Takvi me uvijek us**u od straha Laughing
Unwritten
Unwritten
Moderatorica

Female
Broj postova : 963
Age : 32
Lokacija : Planet Edward
Hobiji : čitanje,spavanje,slušanje mjuze...
Najdraža knjiga : Mladi mjesec,HP,Eragon....
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Horori Empty Re: Horori

Postaj by darkie uto srp 21, 2009 1:41 am

Najgori horori su meni oni , sa duhovima, psihološki neki, šta ja znam. Najbolji horor, od ovih sa koljadom, mi je definitivno Pogrešno skretanje, drugi dio mi je fakat bezveze iako jest napet, ali nije ni do koljena prvom. Japanske filmove (Iva nemoj se naci uvrijeđena) ne volim zbog jezika, nekako mi ne sjeda kad pricaju , ja sam navikla slušati engleski dok gledam film. Laughing
Gledala sam fkt, dosta ovih psiholoških horora, i budući da mi sad stanje i nije neš najbolje, pa se ne mogu sjetiti niti jednog... Rolling Eyes

Ugl Pogrešno skretanje (Wrong turn) toplo preporučavam. Twisted Evil
darkie
darkie
Administratorica

Female
Broj postova : 1268
Age : 34
Lokacija : Bihać,BiH
Hobiji : Trbušni ples :)
Najdraža knjiga : New Moon
Registration date : 18.08.2008

[Vrh] Go down

Horori Empty Re: Horori

Postaj by Chibi uto srp 21, 2009 5:26 am

mmm meni je ljepše gledat japanske zbog jezika XDXDXD
Chibi
Chibi

Female
Broj postova : 212
Age : 32
Lokacija : Harajuku, Tokyo, Japan.. (a inaće zagreb, Hrvatska)
Hobiji : Napastovanje azijata i svega ostaloga što hoda
Najdraža knjiga : Memoirs of a geisha, Vampire kisses...
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Horori Empty Re: Horori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


Čoven :: Čoven :: Film

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.